Kategorie: Wszystkie | wszystkie
RSS
czwartek, 06 września 2018
Trzynastka!!!

Wieści z frontu chorobowego sa takie, że po pierwsze- nie mam boreliozy o czym świadczą wyniki na obecność odpowiednich przeciwciał; po drugie -  naczyniowiec orzekł, iż nie mam zakrzepicy, i to są dobre wiadomości; po trzecie - lekarka rodzinna wyśmiała mnie, że sie do neurologa zapisałam, pytając dlaczego nie do okulisty i laryngologa, po czym doradziła psychologa oraz ortopedę!

Dostać się normalnie do poradni ortopedycznej nie sposób, prędzej nogę bym straciła, zatem ....za pieniądze mam wszystko! Tylko dwa dni czekałam na wizytę w prywatnym gabinecie, po czym pan doktor rąbnął mi blokadę, zapisał na rehabilitację, skasował jak za zboże, i teraz również jak za zboże płacę za zabiegi mające spowodować, że noga, a tak po prawdzie kolano, zacznie mnie słuchać. Proszę się jednak nie martwić, że mogę popaść w finansową ruinę, bo okazało się, że na samym początku października wybywam do sanatorium w Dusznikach zdroju, gdzie oczywiście pojadę się rehabilitowac. Oby było śmieszniej, dodam także, że w grudniu będzie powtórka z rozrywki, gdyż ponieważ albowiem mam rehabilitację z kolejki nfz, w której to czekam od stycznia! Wiedziało kolanko, kiedy się zbuntować c`nie? :-))))

Przy okazji moi Drodzy! Dzisiaj zaczynam trzynasty rok blogowania! Wyobrażacie sobie? Mnie jest w to trochę trudno uwierzyć, ale kalendarze się nie mylą! 

Dziękuję, że jesteście!

 Że jeszcze macie do mnie cierpliwość! Wszak ostatnimi czasy trochę się lenię!

Bardzo, bardzo Was wszystkich cenię i lubię mieć świadomość, że gdzieś tam, w nieokreślonej bliższej lub dalszej przestrzeni może się do mnie uśmiechacie!

Zatem ja też przesyłam tony Uśmiechu i oczywiście nieodzowne Ciepłe z Puchatym!

Archiwum